JEDNOFAZOWY ANALIZATOR SIECI MEDCAL SP - NAJNOWSZE ANALIZATORY JAKOŚCI ENERGII

Przejdź do treści

Menu główne:


MEDCAL SP jest zaawansowanym analizatorem jakości energii elektrycznej, specjalnie zaprojektowanym do badań PQ (Power Quality). Urządzenie wyróżnia się niezwykle łatwą konfiguracją i setupem, bez żadnych zewnętrznych przełączników i nastaw. Medcal SP jest zgodny z wymaganiami normy EN50160 i zarazem pierwszym 1-fazowym analizatorem z pełnym uwzględnieniem rekomendacji pomiaru harmoninych zgodnie z normą EN61000-4-7.  W przeciwnieństwie do innych analizatorów MEDCAL SP uwzględnia każdy cykl w kalkulacji amplitud harmonicznych napięciowych.
 
Nadto MEDCAL S umożliwia  detekcję wyższych harmonicznych na kanałach napięciowych.

Krzywe napięciowe i prądowe zostaną zapisana za każdym razem, gdy wystąpi dystorsja napięcia wyzwolona wartością chwillową. 
Kanał prądowy został zaprojektowany do współpracy z amperometrycznymi, pozwalając dobrać szeroki zakres pomiarowy cęg, od 1mV/A to 600mV/A.

MEDCAL ST może zapisać przy typowych nastawach, dane z ponad trzy miesięcy pomiarów. Brak jakichkolwiek elementów mechanicznych czyni z MEDCALA SP, urządzenie niezwykle wytrzymała i niezawodne. 
 
Złącze USB oraz kabel pozwala na bezpośrednie połączenie urządzenia z komputerem. Istnieje mozliwość połączenia urządzenia z modemem w celu zdalnego sterowania urzadzeniem.

PROMOCJA:  Z każdym analizatorem MEDCAL SP, bezpłatnie dostarczamy program MEDCALScope PC.
 
MEDCALScope pozwala na kompletną i głęboką analizę zarejestrowanych danych. Oczywiście istnieje możliwość zapisania zarejestrowanych danych dla późniejszego użytku i eksportu danych, oraz analizy zgodnie ze standardami PQ.  Przeczytaj o specjalnie opracowanym
analitycznym oprogramowaniu


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego